ברברי תיקים

תיקי ברברי הן אביזר ההצהרה האולטימטיבי. ברברי התעלתה על עצמה עם התיקים שלה לנשים. תווית המורשת, שעברה מודרניזציה על ידי מנהל הקריאייטיב ריקרדו טישי, מביאה תיקי חגורה חדורי לוגו, תרמילים קטנים, תיקי צד ואפשרויות עכשוויות אך קלאסיות.

תיקי ברברי לנשים

אוסף התיקים של Burberry הוא ללא ספק אחד שתוקירי. בחרי תיק של ברברי ושמלה עם תעלה איקונית, לאלגנטיות בריטית למופת.

סמל מטופח

המותג הפטריוטי ברברי נערץ ברחבי העולם והפנט רבים באמצעות קולקציות התיקים הנצחיות שלהם. כל עיצוב מורכב מתכונות מקסימות, המעבירות את מורשת השם, התשוקה והיצירה המופתית. עיצוב התיקים המובהק, גימורי חומרה מתמשכים ואלמנטים נוספים בולטים, כמו רוכסנים ואבזמים, מדגישים את האינדיבידואליות היוקרתית של המותג. תכונה שנשארת כל העת בחזית החזון של ברברי היא רמת האיכות בה מיוצרים כל אחד ממוצריהם.

BURBERRY – מתיקי גב לתיקי אבזם בלעדיים

בחר סגנון חזרה לבית הספר, ובכל זאת הוסף טוויסט מבוגר לתלבושת משרדית ללא רבב. חולצה לבנה, בשילוב עם צעיף ונעליים שחורות פשוטות, עם אביזר שאף סטודנט לא נראה בלעדיו – תיק גב של ברברי. למרות שאולי שלנו כבר לא מתמלא בספרי לימוד, אתה עדיין יכול לטעון אותו עם רכיבים נעימים אחרים, כמו ארנק ומשקפי שמש.

כשאתה יוצא לחופשה בסוף השבוע, חייבים לשכלל את הלבוש הכפרי. להתאים סוודר עם מגפי קרסול ותיק אבזם מעוצב של ברברי שהושלמו מראש. 

רוכשים תיקי ברברי לנשים באתרנו ומגלים סגנונות מדהימים.