ברברי מעילים לנשים

עם מורשת מהוללת וחזקה, Burberry ביססה את עצמה במהלך 125 השנים האחרונות כבית אופנה בריטי נצחי וקלאסי. המעילים של ברברי משלבים אלגנטיות מודרנית עם עיצוב חדשני, והם לא רק מצרכים בארון.

המדריך לרכישת מעילי ברברי

Burberry, הידוע בזכות אומנותו, חדשנותו ועיצובו הבריטי המובהק, יוצר קו מעילים המשלב סגנון מורשת עשיר עם גישה מודרנית. ממעילי כותנה-גברדין ועד נפיחות ומעילים מחויטים, מעילי ברברי הם השקעה נועזת שנועדה להחזיק מעמד.

מדריך גודל המעילים של Burberry

לא בטוחה איזה גודל לקחת במעיל ברברי לנשים שלך? המעילים של ברברי מגיעים במידות שונות. ניתן גם לראות מדידות כלליות עבור חזה, מותניים וירכיים, וכיצד הם מתאימים לגדלים.

כיצד לנקות מעילי ברברי

לא היינו ממליצים לך לשטוף את מעיל ברברי, במקום זאת ניתן לנקות את המעיל שלך באופן מקצועי. אנו ממליצים גם לבדוק את תווית הטיפוח שנתפרה בכל מעיל ולבדוק את ההוראות.

כדי לשמור על האיכויות דוחה המים של מעילי ברברי, יש לנקות אותם מחדש לאחר ניקוי יבש. עבור מעילי טרנץ' עם פרווה ניתקת להסרת פרט, עליך לפנות לניקוי יבש מקצועי לקבלת ייעוץ נוסף.

שאלות נפוצות על ברברי מעילים

איפה מייצרים מעילי ברברי?

היכן מיוצרים מעילי ברברי יהיה תלוי בסגנונות האישיים. לברברי יש מפעלים ברחבי העולם, אך התחייבה להגן על הייצור הבריטי בכך שהיא מבטיחה כי מעילי תעלות ברברי מיוצרים באנגליה. לפני שעזב את המפעל האנגלי של התווית, יש לכל אחד ממעילי התעלה של ברברי 127 צעדים מוקפדים. זה כולל 180 תפרים שהונחו ביד בצווארון ליצירת עקומת הנוזל, ותהליך אריגה חדשני להפיכת בד הכותנה-גברדין הרך למים.

האם מעילי ברברי עמידים למים?

חלק ממעילי ברברי הם עמידים למים, אחרים נועדו רק להגן על הלובש מפני גשם ועשויים מגברדין כותנה דוחה מים כגון רבים ממעילי התעלה של התווית. הומצא על ידי תומאס בורברי בשנת 1879, אריג זה ארוג מכותנה דקה ודחוסה המונעת מהמים לחדור לאריג.

כיצד אוכל לזהות מעיל ברברי מזויף?

כל מעילי Burberry האותנטיים יגיעו עם תג תלוי מעוצב המצורף בחוט וכל המיתוג יהיה כ- Burberry.

הלוגו של ברברי בתוך המעיל יכלול גם סמל קטן של אביר על סוס. התפרים בצווארון יהיו מורכבים, ובטנת ברברי האייקונית תהיה שילוב צבעים ייחודי של שנהב, אדום ושחור. על כל הכפתורים במעיל יהיה 'ברברי' כתוב באותו הגופן באותיות גדולות.