ברברי צעיף

צעיף של ברברי יכול לשדרג כל תלבושת. מותג המורשת עומד בחזית האופנה היוקרתית והאיכותית, עם חלקים אופנתיים ופרקטיים, בין אם זה ריבוע משי דקורטיבי, קטע פרווה או הדפס איקוני בקשמיר עליו תחליטו בסופו של דבר. יותר מסתם אביזר, צעיף ברברי הוא קטע קלאסי שיימשך לעונות הבאות, מה שהופך אותו להשקעה אמיתית בארון.

מדריך הרכישה של צעיפי ברברי

מגוון הצעיפים של ברברי הוא בחירה מצליחה בכל מזג האוויר, וניתן ללבוש אותו בכדי להתאים לכל לוק. המותג הבריטי מייצר צעיפים בגדלים וצורות שונות מזה עשרות שנים. רוב הצעיפים הם 100% צמר טלה או צמר ארוג סקוטי, אך בדים מודרניים יותר ומובילים טרנדים הוכנסו למגוון, עם פרווה מלאכותית, ועיצובים ארוכים במיוחד הם הבחירה למי שרוצה להשפיע.

כיצד לטפל בצעיפי ברברי

השתמש בשמפו לתינוק או בחומר ניקוי עדין כמו וולייט, אסנס או שמפו צמר מומחה. השרו את הצעיף שלכם במשך שעתיים, ואז ספגו עודפי מים בעזרת מגבת נקייה. אל תסחוט, מכיוון שהדבר עלול לפגוע בצורתו ובבד המקוריים.

שאלות נפוצות על צעיפי ברברי

כיצד אוכל לדעת אם צעיף הברברי שלי אמיתי?

צעיף ברברי אותנטי יהיה עם תווית תפורה שמוצמדת באופן אחיד על הבד. האמצע לא יתפור, ויוצר לולאת בד. במרכז "התווית" המלבנית הזו, "BURBERRY" יתפור באותיות גדולות בגובה שווה.

איך שוטפים צעיף קשמיר של ברברי?

בשל האיכות הגבוהה והעדינה של החוט המשמש לאריגת צעיף Burberry Cashmere, מומלץ שלא לשטוף ידנית פריט זה. אנא עיין בתווית הבגד לקבלת הוראות לטיפול והתייעץ עם ניקוי היבש שלך לקבלת פרטים על טיפול מומחה בכדי לשמור על רכותו והברק האופייני לו.

איפה מייצרים צעיפי קשמיר של ברברי?

צעיפי קשמיר Burberry Classic מיוצרים בסקוטלנד בשתי טחנות היסטוריות בעיירות אלגין ואייר. החל מבחירה קפדנית של הסיבים הטבעיים וכלה בשטיפת הבד במי מעיינות מקומיים, כל שלב ביצירת צעיף Burberry Classic Cashmere כולל ידע מומחה שהועבר לאורך הדורות. סוגים אחרים של צעיפי ברברי מיוצרים באירופה.