DIESEL דיזל מעילים וג'קטים לגברים

מחפשים מעילים לגברים של דיזל? פנה לאוסף המעילים של DIESEL עבור המצרכים היומיומיים שלך. ז'קטים אלה זמינים במגוון רחב של צבעים וסגנונות, והם נועדו להחזיק מעמד. חפש במגוון המעילים לגברים של DIESEL דרך פשוטה להרים את התלבושת שלך. המעילים של DIESEL יזכו מקום בארון הבגדים שלך לשנים הבאות. ל- DIESEL מגוון רחב של ז'קטים לבחירה.

המדריך לרכישת מעילי דיזל לגברים

כשאתה זקוק לז'קט מעוצב היטב, דיזל תמיד צריך לעלות על דעתך. בין אם זה בלייזר, ז'קט או מעיל, כל החלקים של המותג קיבלו מגע בהשראת רוק והם מעוצבים לאורך עונות. בנוסף, מכיוון של- DIESEL יש גם מעילי פוך עמידים במים שעשויים עם כיסים נוספים, גם לא יהיה חסר לך סגנונות פונקציונליים.

דיזל הוא שם שרבים מקשרים למכנסי ג'ינס הבוקעים גוונים מרדניים באמצעות קונסטרוקציות במצוקה ומקושטות, אך כישרון התווית לעצב סגנונות לבוש עליון ראוי לתשומת לב שווה. אם לוקחים את עמדת הרוקנרול עליה התבססה התווית, מגוון המעילים לגברים של דיזל מוצע במבחר רחב של גזרות ובנייה – מוכנים לקחת ימי מזג אוויר קר. מעילי האופנוענים מעור של דיזל, מעילי ג'ינס מולבנים ומפציצים נצחיים כאן כדי להוכיח את אהבת התווית לחתיכות נצחיות עם קצה מודרני. המשך לקרוא את המדריך לרכישת מעילי דיזל לגברים שלנו, שיעזור לך לצמצם את הסגנונות המתאימים לך ביותר, להחליט על המידה שאתה צריך ואיך לטפל בהם בכדי להבטיח שהם יישארו לכל החיים.

מעילי הדיזל לגברים המבוקשים ביותר

מעילי עור דיזל לגברים

מעילי עור היו חלק מרכזי במדי הרוקנרול מאז התפוצצות הז'אנר בסוף שנות הארבעים ותחילת שנות החמישים. עם המסירות של דיזל ליצירת סגנונות המציעים מגע של הרוח הסוררת, הגיוני שמגוון מעילי העור של התווית הוא אחד הפופולריים ביותר שלו. משתרע על פני גזרת האופנוענים הקלאסית לצללית חסרת צווארון, כל חלק מהמבחר נועד ללוות הרכבי בגדי גברים מודרניים בסגנון הסימן המסחרי של דיזל.

מעילי ג'ינס דיזל לגברים

עם ג'ינס בשורש המותג דיזל, ניתן להבין שהתווית שלטה בזרוע ז'קט הג'ינס. דיזל מנצל את המומחיות שלו כדי ליצור מגוון סגנונות מעבר לעונה שעובדים באותה מידה כמו חתיכת שכבת אמצע ביום חורף שקט כפי שהם נופלים מעבר לכתף עם עליית הטמפרטורות. 

כיצד לטפל במעילי גברים של דיזל

הטיפול הנדרש בג'קט הדיזל של הגברים שלך יהיה תלוי בבנייה ובגזרה הספציפיים של הדגם. אנו ממליצים לעקוב אחר הוראות הטיפול בתוך כל מעיל, אך יש כמה טיפים מועילים כדי להתחיל.

מעילי עור:

  • יש לנקות כנדרש (ברגע שתבחינו בסימן או בכתם).
  • אם הכתם נמשך, השתמש בניקוי עור מומחה להסרת הסימון.

מעילי ג'ינס:

  • ג'ינס ידוע לעיתים קרובות בתכונותיו העמידות, ולכן הוא דורש פחות טיפול מחומרים אחרים. ניתן לכבס את רוב מעילי הג'ינס במכונה, אך אם הסגנון כולל קישוטים, ניתן להמליץ ​​על שטיפת ידיים בכדי להימנע מפגיעה בפרטים עדינים.

בדים אחרים:

  • בדים סינתטיים, כמו פוליאסטר, משתנים מאוד בדרישות הטיפול שלהם. באופן כללי, בד עדין יותר או סגנונות עם רקמה או קישוטים עשויים לקרוא לכביסה עדינה או לניקוי יבש על מנת להגן על הבנייה. לשקט נפשי, חזור לתווית הטיפול של הבגד להוראות ספציפיות.

שאלות נפוצות על מעילים לגברים DIESEL

באיזה סוג של חומרים משתמשים לייצור המעילים של דיזל?

מעילי ג'ינס ועור מהווים הרבה מהיצע המעילים של דיזל, אם כי לעתים קרובות ניתן לראות סגנונות ניילון, ג'רזי כותנה וטוויל בכל הקולקציות העונתיות של התווית. עבור סגנונות ז'קט הג'ינס, דיזל משתמשת במגוון צבעים כולל אינדיגו כהה, שטיפה בהירה וג'ינס שחור. קולקציות מעילי העור של המותג משתנות גם בגישה – חלקן מציעות גימור חלק ואילו אחרות מציגות מרקמים עם חלוקי נחל.

מה זה Diesel Black Gold?

בשנת 2008 השיקה דיזל את קו הבגדים היוקרתי שלה בשם Diesel Black Gold. מותג המשנה שואף להציע גישה עכשווית יותר מאשר דיזל מקוונת. איכות ניסיונית, מעודנת ואיכות פרימיום ממוזגות יחד ליצירת עיצובי הלבוש הבלתי פוסקים של דיזל שחור זהב.

כיצד בוחרים מידה למעילי דיזל?

ההתאמה של מעילי דיזל משתנה מסגנון לסגנון. אם המעיל גדול מדי או מציע התאמה שאינה סטנדרטית, יש להתסכל בתיאור המוצר.