בושם דיור היפנוטיק לאישה Dior Hypnotic [%%currentyear%%]

דיור המציא ניחוח לנשים שאמור להיות מהפנט. הניחוח מיועד לאישה שרוצה להרגיש בטוחה, מפתה וחושנית. בושם דיור היפנוטיק עשוי להיות ניחוח של העתיד.

בושם חדש של דיור, היפנוטיק נועד להרגיע את הצרכן. ניחוח הפרחים מכיל פריחת תפוזים, דומדמניות שחורות, תפוחים, עלה סגול ופירות יער אדומים.

הריח נוצר בגישה מודרנית לרגיעה שאינה פירותית או פרחונית מדי. הוא כולל גם בסיס וניל ממכר שהופך אותו למושלם לנשים שרוצות להרגיש רגועות ובטוחות כל היום.

אנו יכולים לראות את הבושם הזה כבחירה נכונה לכל הנשים העובדות שאינן רוצות לתת ללוח הזמנים העמוס שלהן להשפיע על אישיותן ומראהן.

כפי שניתן לראות בבושם זה, ישנם שלושה סוגים של תווים שהם תווי הדר, פרחים ותווים ירוקים. פתקים אלה מתאימים ללבוש קיץ. לבושם עצמו יש ניחוח קל מאוד, המושלם ללבוש בשעות היום. זה קל מספיק כדי לא להפריע לריחות האחרים שלך וחזק מספיק כדי להחזיק מעמד כל היום.

בושם Dior Hypnotic לנשים נוצר על ידי דיור בשנת 2004 והוא בחירה פנטסטית לכל אישה שמחפשת ריח מתוק אך לא מכריע שיחזיק לאורך כל היום מבלי להיות חזק מדי או מתוק מדי. הבושם הזה קיים כבר יותר מעשר שנים והוא עדיין ממשיך להיות רב מכר בשוק כיום.

ניחוח זה זמין בבקבוק אטרקטיבי ובוודאי יהיה להיט בקרב הנשים.