בושם דולצ'ה וגבאנה דה וואן לגבר Dolce Gabbana The One [%%currentyear%%]

הבושם Dolce Gabbana The One הוא ניחוח חדש המתואר כרענן, חם, נקי וגברי. מוכר גם בשמות: בושם Dolce & Gabbana De Van לגברים, דולצ'ה גבאנה האחד.

זהו ניחוח הגברים הראשון של דולצ'ה גבאנה אי פעם. הניחוח נועד ללכוד את מהות הקהל שלו, האיש שיודע מה הוא רוצה ולא מפחד ללכת אחריו.

הבושם Dolce Gabbana The One לגברים הוא חלק מקו הדולצ'ה וגבאנה, הכולל ניחוחות לגברים ולנשים כאחד.

דולצ'ה וגבאנה השיקו את הבושם הראשון שלהם לגברים. זהו חלק מסדרת הבשמים הנמכרת ביותר, האחד. כדי לשווק את הניחוח החדש הזה, פרסמו מודעת וידאו הממוקמת במועדון לילה וכוללת אישה שמספרת לצופה שהיא חיכתה כל הלילה לגבר עם ניחוח הבושם.

הקמפיין התקבל בהצלחה על ידי בלוגרים ומגזיני אופנה מכיוון שהוא פנה למגוון רחב יותר של צרכנים. כתוצאה מכך, החברה ראתה עלייה בלקוחות הגברים מ -7% ל -14%.

ניחוח זה, Dolce & Gabbana The One לגברים, הוא רב מכר והוא פופולרי ביותר בקרב ידוענים ובני מלוכה. יש לו ניחוח רענן וארומטי המושלם לשעות היום עם תערובת הדרים וניחוח העץ.

תכונות מוצר:

ניחוח מרענן הכולל תווים גבריים עם שמץ של תבלין כדי לרגש את החושים. יש גם תווים של תפוז מנדרינה שמוסיפים בהירות ליצירת ניחוח מעודן.

הבושם Dolce Gabbana The One זמין בפורמט ריסוס נוח לשימוש, מה שהופך אותו פשוט ליישום מבלי להישפך יותר מדי. ניתן להשתמש בו עד 8 שעות לאחר השימוש, כך שתוכל ליהנות מהריח לאורך כל היום מבלי שתצטרך לשים אותו שוב ושוב.

הבושם החדש ביותר של דולצ'ה וגבאנה, Dolce & Gabbana: The One הוא ניחוח לגברים בעל מצב רוח של "צעיר וסקסי".

עיצוב הבקבוק נקי ועכשווי, בעל צורה חושנית המהדהדת את צללית האישה שנתנה לו השראה. למעצב יש דעה משלו במינימליזם: "הרעיון היה להסתיר הכל, לתת לו מראה לא מתאמץ".

הבושם טרי עם תווי מנדרינה המשתלבים עם מרווה וג'ינג'ר לחתימה ארומטית ייחודית. הבושם זמין כתרסיס EDT של 50 מ"ל, תרסיס EDP של 100 מ"ל, תרסיס EDT של 0.5 ליטר, תרסיס EDT של 1 ליטר.