בושם דולצ'ה וגבאנה דה וואן לאישה Dolce Gabbana The One [%%currentyear%%]

דולצ'ה וגבאנה דה וואן נוצרה במיוחד עבור אישה בטוחה ואמיצה, אישה שחיה בלב פתוח לחיים, אוהבת בלהט ומאמינה בעצמה.

הניחוח נפתח בנימים פירותיים עוצמתיים של שזיף שחור ואפרסק, ואז הוא ממשיך ללב הפרחוני מנרולי ממרוקו, המשולב בהרמוניה עם זר פרחים לבנים מגראס. הבסיס מורכב מפצ'ולי מהודו ועץ ארז מטקסס היוצר ניחוח עצי חם.

הבושם Dolce & Gabbana De Van הוא ניחוח שונה לנשים, שנוצר על ידי בית המעצבים האיטלקי.

הבושם עשוי: ציפורן, נרולי, שושנת העמקים, מנדרינה, פטל ופריחת תפוז. המרכז הוא יסמין ואפרסק; ואילו בתווי הבסיס אלגום ועץ אלון.

הבושם החדש של דולצ'ה וגבאנה לנשים, Dolce Gabbana The One, הוא ריח ייחודי ואלגנטי לנשים. ניחוח זה נוצר מהתווים העליונים של מנדרינה סיציליאנית, ברגמוט סיציליאני ולימון סיציליאני. תווי הלב מורכבים מכותרת יסמין וורד מרוקאי. תווי הבסיס מורכבים מאלגום, דבש ווניל להשגת מתיקות מתמשכת.

לבושם זה יש ניחוח פרחוני מאוד נשי שאינו מכריע או מריח מלאכותי כלל. יש לו ריח של פרחים אמיתיים בגינה – מרענן אך מתוק עם מעט תבלין מעורבב גם כן. והבקבוק יפה לא פחות מהריח!

הבושם de van van של דולצ'ה וגבאנה לנשים הוא ניחוח יוקרתי המושלם לאישה שרוצה להתבלט בכל תפאורה. תווים מפתים של פלפל אדום, קינמון ווניל משתלבים בניחוחות פרחים עדינים של ורד ויסמין ליצירת גורמה פרחונית זו.

הבושם של דולצ'ה וגבאנה הוא בחירה מצוינת אם אתה רוצה להתבלט בין אנשים אחרים בתחום עבודתם. יש לו ניחוח חזק שניתן להבחין בו מבלי להיות מכריע מדי והוא נמשך כל היום כך שאנשים יזכרו אותך.

סיכום:

סקירה זו של בושם דה ואן של דולצ'ה וגבאנה לנשים מכסה גם את הריח, אורך החיים, נקודת המחיר, הזמינות, איכות האריזה, עיצוב הבקבוקים – מבחוץ וגם מבפנים –

המדריך השלם לבושם דה ואן של דולצ'ה וגבאנה לנשים

בושם דה ואן של דולצ'ה וגבאנה לנשים – ניחוח נשי עם תווים של ורד ויסמין.

דולצ'ה וגבאנה הוא אחד ממותגי האופנה המפורסמים ביותר. הם יצרו בושם לנשים, בשם דה ואן. הוא ניחוח נשי עם תווים של ורד ויסמין.

דה ואן אינו כבד כמו בשמים אחרים, מה שהופך אותו למושלם לשימוש בשעות היום.

התווים העליונים הם ורד ויסמין, ואחריהם רמזים של אפרסק ווניל בתווי הלב, ולבסוף מושק חושני בתו הבסיס.

תווים של ורד ויסמין בבושם דה ואן של דולצ'ה וגבאנה לנשים יוצר ריח מפתה

הבושם הוא שילוב של תווים פרחוניים ופירותיים המייצרים ניחוח חושני ומפתה.

– הניחוח בעל תו מתוק, עם תווים עליונים של אפרסק, פריחת תפוז ופרסיה.

– הערות האמצע הן יסמין, טוברוז ורד.

– ניחוח זה מושלם לנשים המעוניינות ליצור רושם בלתי נשכח!

ניחוח ורדים הוא אחת הבחירות הפופולריות ביותר בקרב נשים מכיוון שהוא יוצר רושם בלתי נשכח שנשאר סביבן כל היום. הוא מפורסם גם בזכות העדינות שלו שעדיין מכילה עוצמה, מה שהופך אותה לבחירה הטובה ביותר כאשר אתה רוצה למשוך את תשומת לבו של מישהו מבלי להיות אגרסיבי מדי. יסמין לעומת זאת היא מאוד נשית ועם זאת חושנית עם הארומה העדינה שלה תוך שהיא אורזת קצת אגרוף מה שהופך אותה.