בושם דיסקוורד wood לגבר DSQUARED2 [%%currentyear%%]

DSQUARED2 השיקה את הניחוח הזה לגברים באוסף שלו.

הבושם מגלם את הרוח הגברית והמחוספסת של DSQUARED2, והוא מנוגד לאלמנט של רעננות פרחונית. הוא נגמר ברמז של מושק לבן המספק מגע אלגנטי.

ניחוח זה יכול להיות ריח החתימה שלך.

בושם DSQUARED2 לגברים בניחוח עץ מעץ נוצר בשיתוף עם הבשמים הנודעים בעולם אוליבייה פולג ', כריסטוף לאודמיאל ואנה פליפו. יש לו ניחוח גברי המושלם לגבר המודרני.

הוא כולל תערובת של אזוב אלון, ארז וירג'יניה, אלגום, וטיבר, מושק. יש בו גם תווים של ברגמוט ואשכולית. הבושם מומלץ לכל בשעות היום.

בושם ארומטי ועצי זה מיועד לגברים, הוא נפתח עם תו עליון של ברגמוט מרומם, אליו מצטרפים תווים ירוקים טריים. הלב מציג תערובת חריפה של פלפל וקטורת, בעוד שהבסיס מורכב מעץ ארז, עץ גואיאק וענבר לבן.

המדריך השלם לניחוח עץ דיסקווד לגברים מאת DSQUARED2 (מילות מפתח: בושם עץ, בושם לגברים, בושם לגברים, ניחוח גברים)

בושם דיסקוורד ווד על ידי DSQUARED2 סקירה

דיסקווד ווד של חברת DSQUARED2 – הניחוח הגברי העדכני ביותר מבית DSQUARED2, הוא בושם עצי מזרחי ועצי רענן ומתובל עם רמזים לברגמוט ולימון. התווים העליונים הם לימון, לימון והל; תווי הלב הם ציפורן, פלפל וארז; תווי הבסיס הם אלגום, וטיבר וענבר.

כיצד בושם דיסקוורד DSQUARED2 מריח?

ריח הדיסקווד של DSQUARED2 הוא ריח רענן אך מתובל. הוא מתאים ללבוש יומיומי וניתן ללבוש אותו על ידי גברים ונשים.

יש לה תווים עליונים של תפוז, ברגמוט והל. תווי האמצע של עץ ארז, פלפל ושעועית טונקה. ותווים תחתונים של ענבר, בנזואין ופצ'ולי.

המדריך השלם לבושם דיסקוורד wood לגברים

מבוא: מהו בושם דיסקוורד wood, מדוע הוא כה מיוחד?

בושם זה הוא סוג של בושם גברי בעל ניחוח רענן וארומטי. ניתן ללבוש אותו בכל עת ובכל אירוע.

לבושם זה יש הרבה תכונות שגורמות לו להתבלט מסוגים אחרים של בשמים. לדוגמה, הניחוח קליל ורענן מאוד. הוא גם גברי אך לא מכריע מדי כמו סוגי בשמים אחרים כמו בושם או פוגרה שמיועדים לגברים. לבסוף, ניחוח עצי מסוג זה הוא בעל תו נעים אך עדין, כך שהוא לא יעצבן אנשים סביבך כאשר תלבש אותו.

כיצד להחליט אילו ריחות הם הטובים ביותר לאורח החיים שלך

ריחות יכולים להשפיע מאוד על מצב הרוח שלנו. הם יכולים לספק לנו תחושת נוסטלגיה, רוגע והתרגשות. בין אם מדובר בארומה ממאכל ספציפי או מבושם, יש משהו לכולם.

בחירת הריח הנכון יכולה להיות קשה מכיוון שאולי לא נדע מה אנחנו אוהבים עד שנריח אותו תחילה. אבל יש כמה רמזים שבהם תוכל להשתמש כדי להחליט על הבושם שיתאים לאורח החיים שלך.

הדבר הראשון שצריך לשקול הוא האם הבושם עמיד לאורך זמן או לא. אם אתם מחפשים משהו שנשאר זמן רב לאחר היישום, נסו ניחוחות הכוללים את המרכיבים הבאים: וניל, ענבר, מושק ופולי קפה.

הסיפור מאחורי ריחו של דיסקוורד wood – ניחוח גברי בהשראת הרפתקאות

דיסקווד הוא בושם בהשראת הרפתקאות ובריחה. הוא נוצר על ידי המאסטר מארי הלן גונזלס. הסיפור מאחורי הריח הוא שזה לא רק בריחה משגרת החיים, זה יותר חיפוש אחר מה שאנחנו צריכים כדי להגשים אותנו ולאתגר אותנו.