בושם דיסקוורד wood לאישה DSQUARED2 [%%currentyear%%]

הבושם DSQUARED2 הוא ניחוח ירוק ורענן לנשים. הוא מתחיל בתווים של תפוז, ברגמוט ואשכולית, אך לב הבושם הזה בנוי מארז ופטבר, המשולבים עם רמזים של ג'ינג'ר, פלפל שחור ופצ'ולי. התו הסופי הוא עץ גואיאק.

הבושם DSQUARED2 לנשים של DSQUARED2 הוא ניחוח מודרני שמקבל את השראתו מניחוח תפוחים איטלקיים. ניחוח זה כולל הסכמי פרי חושניים המעורבבים להפליא עם ניואנסים מתובלים ליצירת זר פרחים תפוחים מקורי.

בושם לנשים DSQUARED2 wood

בושם DSQUARED2 wood לנשים ידוע כקל, רענן ופירותי. התווים העליונים הם מנדרינה, אשכולית, תפוח ירוק ודומדמניות שחורות. תווי הלב הם עלים סגולים, פרחים כתומים ושושנת העמקים. לבסוף תווי הבסיס הם אלגום, עץ ארז, ענבר ופולי וניל.

כל הריחות האלה נשמעים כל כך מרעננים! זה נשמע כאילו הם היו גורמים לך להרגיש רעננים גם לאחר שמריחים אותו!

ניחוחות הבושם DSQUARED2 לנשים נוצרים בעזרת בשמים מומחים, המסתמכים על הידע וההבנה שלהם בעולם הריח. הבושם הנמכר ביותר הוא דיסקורווד ווד-ניחוח פרחוני משכר עם תווים של סגול, שושנת העמקים, לבנדר, פולי טונקה.

המדריך השלם לבושם של דיסקורווד וכיצד הוא משנה את המשחק לנשים ברחבי העולם

מהו דיסקורד2 ווד ומדוע הוא אחד מבשמי הנשים הנמכרים ביותר אי פעם?

דיסקוורד2 ווד הוא אחד מבשמי הנשים הנמכרים ביותר . הוא נהיה יותר ויותר פופולרי מדי שנה. הסיבה מאחורי פופולריות כה הולכת וגוברת היא שבושם זה מציע ניחוח מקורי השונה מכל טעם אחר. יש לו ניחוח פרחוני ועצי עם תווים של פצ'ולי, רוזמרין, לבנדר, וטיבר ואלגום.

ניחוח לאישה wood DSQUARED2

הבושם החדש מבית DSQUARED2 הוא בריח מפתה וחושני. התווים כוללים הדרים, פטל, יסמין, שושנת העמקים ווניל.

סקירות מוצר:

"אני חובבת בושם ואני מאוד נהנית מהריח הזה. אני משתמשת בו כבר כשנה ואני עדיין זוכה למחמאות על זה", אומרת לקוחה מרוצה ב- Amazon. "זה לא חזק מדי אבל יש לו ריח סקסי נחמד", אומרת לקוחה אחרת.

"זה מריח מאוד אלגנטי ומושלם לשעות הלילה", סוקרת עוד לקוחה ממדור הביקורות.