PALM ANGELS – פאלם אנג'לס

פרנצ'סקו רגאזי הוא אחד המעצבים האיטלקים המבוקשים ביותר. לאחר 10 שנים של עבודה בלייבל הפופולרי מונקלר, הוא יצר כעת את הלייבל שלו בהשראת מלאכים, שהפך לחביב על ידוענים-במיוחד ספורטאים ומוזיקאים. מותג אופנה ייחודי זה הטביע חותם גדול בתעשייה תוך זמן קצר. בהשראת תרבות הרחוב האמריקאית, רגאזי מספר סיפור מבגדיו באמצעות שימוש בצבעים ובהדפסים נועזים. זהו שילוב מושלם של יוקרה והלבשת רחוב.

הסיפור מאחורי פאלם אנג'לס

לאחר שעבד יותר מעשור כאחד המוחות מאחורי מותג הלייף סטייל מונקלר, המעצב והצלם פרנצ'סקו רגאזי החליט להקים לייבל משלו בשנת 2015. הוא כינה אותו פאלם אנג'לס. למרות שהמותג נמצא במילאנו, היא רחוקה מאוד מהמותג האיטלקי הטיפוסי. רגאזי חי בין לוס אנג'לס למילאנו, והוא הגה את המותג שלו לאחר שהוציא ספר צילום בעל אותו שם בשנת 2014. הספר מראה את גולשי הסקייטבורד של לוס אנג'לס, מתפרשים מחדש מתוך חזון משלו.

החזון של רגאצי לפאלם אנג'לס

פאלס אנג'לס מציגים את הרקע האמריקאי והאיטלקי של רגאזי. הוא משתמש בחזון שלו על התרבות האמריקאית ומוסיף כשרון איטלקי ליוקרה בכל האוספים שלו. זה לא המותג האיטלקי הסטריאוטיפי ולא המותג האמריקאי הטיפוסי. הוא לוקח השראה רבות מתרבות החוף המערבי של לוס אנג'לס משנות ה -90 וממזג זאת עם ניואנסים יוקרתיים ויוקרתיים. בגדיו נלבשו על ידי דמויות משפיעות שונות, אין ספק שמותג הבגדים המרדני הזה מבוקש מאוד.

הופעות בכורה 

בשנת 2015, קולקציית הבכורה של פאלם אנג'לס הייתה חד -מינית ובהשראת תרבות ההחלקה של שנות ה -70. זה יצר תחושה שיקית, שכמעט לא נעשתה בעבר בתעשיית האופנה. תהליך החשיבה מאחורי כל עיצוב היה לפרש מחדש את התרבות האמריקאית וליצור קולקציה נועזת שמדברת על יוקרה והלבשת רחוב. רגאצי הוא אחד הסוכנים החלוצים בשינוי אופן הסתכלות על בגדי רחוב. לאחר שהתחיל את הקריירה שלו במונקלר, הוא הצליח לעבוד עם כוכבי היפ הופ, כמו פארל, כדי לחבר בין יוקרה לבגדי רחוב.

בגדי רחוב פוגשים יוקרה

חלה עלייה במותגי היוקרה שהוסיפו בגדי רחוב לאוספים שלהם, ועל כך אפשר להודות לרגאזי. המדיה החברתית הביאה גם לכך שבגדי רחוב בקולקציות יוקרה היו מקובלים יותר ושמו לב אליהם. תחושת חופש ניכרת בכל העיצובים של רגאזי, והשימוש בצבעים עזים, עיצובים מיוחדים ונושאים יצירתיים מציג זאת. כיף הוא גם מרכיב מרכזי במותג זה, ומדגיש את הגישה חסרת הדאגות של קליפורנים רבים. יש גם סמליות של קנאביס, הנראית בחלק מעיצובי חולצת הטריקו.

איקונוגרפיה

כעת, לאחר שהקנאביס אושר כחוק בקליפורניה, חשב רגאזי להוסיף אותו כמרכיב בעיצובים שלו. מריחואנה היא בחירה באורח חיים המייצג את המותג, המחוזק על ידי העובדה שחלק מהראפרים מקדמים את המותג הזה, שזוכה להערכה גם באסיה. למרות שהוא משתמש ביצירות פשוטות כמו ג'ינס וחולצות טריקו, רגאזי מקפיד להשתמש בדימויים מיוחדים ויצירתיים. השוק האסיאתי אוהב ומקבל עיצובים מורכבים וייחודיים יותר, מה שהופך אותו לשוק שהוא אוהב לחקור כשהוא הרפתקני יותר.

ייחודיות פאלם אנג'לס

רגאזי משתמש בבדים ואומנות ייחודית, שמקורם בשורשיו האיטלקיים. היצירתיות חשובה לו מאוד והיא ניכרת בכל אחת מהיצירות שלו. הוא לוקח את הזמן ביצירת כל הבגדים ולא מתפשר על האיכות. הנוחות חשובה גם היא, מכיוון שרוב הרוכשים פריטי הלבשת רחוב רוצים להיות מסוגננים, מזדמנים ונוחים. מוזיקה, צילום, אופנה ואמנות הן השפעות גדולות על הדרך בה הוא מייצר את הרעיונות שלו. לא מדובר רק בלבוש – הוא גם קשור לעולם.

Palms Angels עוסק באותנטיות ופרשנות התרבות האמריקאית באמצעות הלך רוח איטלקי. הידע של רגאזי באמנות והיותו צלם כל כך טוב הוא מה שמעורר חיים באוספים שלו. סיפורו נראה לאורך הלייבל שלו, העבודה שלו מדברת בעד עצמה. מה שהתחיל כספר צילומי שולחן קפה המציג את תרבות הסקייטבורד של לוס אנג'לס, הפך כעת למותג בגדי רחוב אגדיים, שהוציא את העולם בסערה.