The North Face נורת פייס תיקים לגברים

ישנן תקופות מעטות במהלך חייו של גבר כאשר תרמיל אינו בן לוויה חיוני. מהיום הראשון ללימודים ועד לאריזה של תיק בית החולים מוכן להולדת ילדיך, אתה צריך משהו שאתה יכול לסמוך עליו.

תרמיל נורת' פייס לכל הרפתקה

לפעמים אתה יודע בדיוק למה להתכונן וצריך תרמיל שיכול להתמודד עם פעילויות של יום אחד. לפני שאתם יוצאים למסלול, זכרו לארוז את המצלמה שלכם, הרבה חטיפים, משקפי שמש, זוג גרביים, למקרה שהטיול ייקח קצת יותר זמן מהצפוי.

כשאתה פחות בטוח לגבי הדרך קדימה, תיק הגב האמין שלך הוא זה שיביא אותך מסביב לעולם וחזור בחתיכה אחת. יום אחד אתה תדחף אותו לתא של רכבת עמוסה, למחרת הוא יזרק על קיאק תוך כדי עלייה במעלה הזרם. תזדקק לכיס לדרכון שלך, לכיס לבקבוק המים שלך, ואחד שידחס את כל זיכרונות הטיולים שלך.

תן לתרמיל הנורת' פייס שלך לעשות את העבודה

מזל טוב! כל העבודה הקשה שלך השתלמה והגעת למשרת חלומותיך בחברה מדהימה. אתה תזדקק לתרמיל שממלא את התפקיד החדש הזה. תיקי הנוסעים של נורת' פייס נועדו לעשות בדיוק את זה, ומציעים את השילוב האידיאלי של נוחות, סגנון ומעשיות.

כשאתה רוכב למשרד אולי אין לך מושג מה צופן לך היום. אבל אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמחברת, המחשב הנייד וארוחת הצהריים שלך יגיעו לשם במצב מושלם.

תיקי גב נורת' פייס לגברים – נבנו לכל החיים

נורת' פייס מייצרים ומוכרים תיקי גב כבר למעלה מחצי מאה והם למדו רבות לאורך השנים על התרמיל המושלם. כעת הם מציעים מגוון רחב של סגנונות וינטג' לצד תיקים מלאים בתכונות מודרניות כדי לוודא שהטכנולוגיה היקרה שלך מאובטחת ותמיד טעונה במלואה.

מדריך הקנייה של The North Face תיקי גב

מגוון התרמילים של The North Face מיועד לכל דבר, החל מטיול עירוני ועד טרקים על צלע ההר. המותג עמוס בשפע תכונות טכניות, ומתחשב בכל היבט של פעילויות חוצות בעת יצירת תיקי הגב שלו. חפש פרטי עיצוב כמו תאים ייעודיים לחומרים חיוניים, בדים עמידים למים, שרוולי מחשב נייד מרופדים וידיות ארגונומיות. קדימה, תסתכל על מדריך לקניית תיקי הגברים של נורת' פייס, שיעזור לך להחליט על הסגנון המתאים לך ביותר.

התרמילים הכי מבוקשים של The North Face

תיקי הגב של The North Face Borealis

תיק הגב של Borealis של The North Face, שנועד לשמור על חפציכם, כולל כיס חיצוני, מרופד בצמר למשקפי שמש, טלפון או מפתחות, ותאים מרובים לארגון קל. יש שרוולים מרופדים לטאבלט ומחשב נייד, וכיסים חיצוניים לסמארטפון או לבקבוק מים. מערכת המתלים המעודכנת ורצועות הכתף המותאמות אישית להזרקה מאפשרות נוחות מירבית, בעוד שחגורת מותניים נשלפת מספקת תמיכה נוספת.

תיקי הגב הצפוניים של The North Face

The North Face חושב על כל אירוע כשהוא יוצר את תיקי הגב שלו, והקריפט היא בחירה נוחה ופרקטית במסעות או טיולים בעיר. הוא כולל מערכת מתלים ופנל אחורי מרופד ונושם מאין כמוהו, ומערכת באנג'י אלסטית לאחסון נוסף בעת הצורך ביותר. זמין במגוון צבעים, תרמיל הקריפט של המותג מגיע עם שני כיסי בקבוק מים חיצוניים ורצועת עצם חזה עם אבזם שריקה.

תיקי הגב של The North Face Jester

עם התא הראשי המרווח, שרוול המחשב הנייד והכיסים המרובים, תרמיל הג'סטר של נורת 'פייס יראה אותך במגוון הרפתקאות. שני כיסי בקבוק מים ומערכת באנג'י אלסטית ממקסמים את האחסון החיצוני, בעוד שניתן לחבר את מחזירי האור הממוקמים אסטרטגית לנראות של 360 מעלות וללולאת אור האופניים תוך כדי רכיבה על אופניים. מערכת המתלים מורכבת מרצועות כתף גמישות, חלק אחורי מרופד ופנל מותני לנשימה ללבישה נוחה לאורך כל היום.

כיצד לטפל בתיקי הגב של נורת' פייס

תיקי הגב של נורת' פייס בנויים להחזיק מעמד, וגם נועדו להיות קלים לטיפול. אנו ממליצים לעקוב אחר הוראות הטיפול האישיות המופיעות על התג הפנימי של תיק הגב שלך, לפני שתנסה לנקות את התיק שלך.

רוב תיקי הגב של נורת' פייס מתאימים לניקוי בניגוב בלבד. איננו ממליצים לכבס במכונת כביסה או לייבש את התרמיל בכביסה, או לשטוף את התיק על ידי טבילה במים. הימנע משימוש באקונומיקה, הימנע מלהשאיר את תיק הגב שלך באור שמש ישיר או קרוב למקורות חום, מכיוון שזה עלול לגרום לשינוי צבע ולפגוע בחומר התיק שלך.

שאלות נפוצות

כמה עולים תיקי הגב של The North Face?

תיקי הגב של נורת 'פייס עולים במחיר של כמה עשרות עד מאות שקלים עבור כמה גרסאות של Packweight Packable, עד מאות ואלפי שקלים עבור סגנון הלוגו המודפס הגדול. תיקי גב אידיאליים לטיולים, כמו תרמיל 26 ליטר הידרה, עולים כמה מאות שקלים – בהתאם לאתר.

האם תיקי הגב של נורת 'פייס עמידים למים?

נורת' פייס מציע מבחר תיקי גב שהם עמידים למים. הוא עשוי מבד עמיד למים עם תפרים מודבקים במלואו, ומספק לתרמיל מחסום לחות בלתי חדיר ליובש מובטח כאשר אתה נקלע לגשם בלתי צפוי. The Northנורת' פייס בודקים את כל בדיו העמידים למים בתנאי מעבדה על מנת להבטיח שהוא יכול לעמוד בכמות נתונה של מים; כאשר הבד עובר את המבחן, אפשר לקרוא לזה 100% עמיד למים.

האם על תיקי הגב של The North Face יש אחריות?

כל תרמילי נורת' פייס בנויים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרים מובחרים, מוצרי נורת' פייס מתחייבים במלואם מפני פגמים בחומרים ובעבודה במשך שנתיים.

אם לאחד מתיקי הגב של המותג יש פגם בייצור, נורת' פייס יתקנו את המוצר ללא תשלום, יחליף את המוצר או יזכה את המוצר לפי שיקול דעתו. אחריות זו אינה מכסה נזקים הנגרמים כתוצאה מתאונה, טיפול לא תקין, בלאי רגיל או דעיכה טבעית של צבעים וחומרים לאורך זמן רב ושימוש.